Студенти будуть вчитися по суботах через Євро-2012

28 липня 2011 р. Kat Переглядів: 4276 RSS Обговорити
Навчання » Життя ,

Студенти не будуть вчитися по суботах у 2011-2012 навчальному році, щоб раніше звільнити місця в гуртожитках для вболівальників Євро-2012.

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

“Фахівці зараз працюють. Якихось підстав для тривоги немає. Студенти не будуть вчитися по суботах”, – заявив міністр, повідомивши, що буде розроблений інший календарний план на 2011-2012 навчальний рік.

За його словами, питання навчального процесу є проблемою не лише університетів, які повинні закінчити навчання раніше, але це пов’язано також і з зовнішнім незалежним оцінюванням, і завершенням навчання у середніх загальноосвітніх школах.

Табачник припустив, що можливе збільшення кількості занять на день у вузах. “Ми зробимо вузам тільки рекомендації, а далі кожен університет зробить все самостійно … Навчальний рік кожен спланує, виходячи з рекомендацій, але без будь-яких революцій і державних потрясінь”, – підкреслив він.

Табачник зазначив, що в чотирьох містах, які прийматимуть чемпіонат необхідно раніше закінчити навчальний рік, оскільки гуртожитки вузів стануть місцями розміщення уболівальників Євро-2012.

Нагадаємо, на початку березня ЗМІ повідомляли що студентів можуть змусити вчитися по суботах, щоб раніше звільнити гуртожитки для вболівальників Євро-2012.

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

Авторизація Увійти через Loginza Facebook.

(обязательно)