Одарчук Катерина Миколаївна - про мене та мій блог

9 лютого 2011 р. Kat Переглядів: 12298

Я, Одарчук Катерина Миколаївна, автор цього блогу, у 2009 - закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю Фізика, інформатика та астрономія; в 2012 році - аспірантуру НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Методика навчання (фізика); в 2015 році захистила дисертацію на тему "Розвиток пізнавальної активності старшокласників у процесі навчання фізики на рівні стандарту" та отримала вчене звання - кандидат педагогічних наук, працювала викладачем фізики, астрономії та інформатики в Коледжі економіки,права та інформаційних технологій при університеті "КРОК", на сьогодні працюю заступником директора з навчальної роботи, вчителем фізики і астрономії в Київському ліцеї бізнесу та доцентом кафедри Управлінських технологій в університеті КРОК.

Для кого цей сайт?

Цей сайт буде корисним, в першу чергу, для вчителів фізики, учнів ,викладачів та студентів. Хто відвідує мій сайт, не забудьте про опитування!

Що можна на сайті знайти?

Тут ви можете знайти:

1. каталог презентацій по фізиці та астрономії;

2. лекції з фізики та астрономії;

3. плани-конспектів уроків різних класів;

4. плани-конспекти відкритих уроків з фізики,інформатики та астрономії та багато різної цікавої інформації.

Про що я пишу?

На сторінках цього блогу я буду писати про всілякі нюанси своєї роботи, навчання та життя. Про ті речі які полегшують мені життя, та роблять його більш комфортним та насиченим.

Я в інтернеті:

Мій блог - http://odarchuk.org

Я в Facebook - http://www.facebook.com/profile.php?id=100001600570462 0

Я в Twitter - @Katya_Odarchuk 387

Skype - katarina_pugach

e-mail - kat @ odarchuk.com


Правила використання.

Передрук будь-яких матеріалів з цього сайту дозволяється лише за наявності неприхованого та чітко видимого посилання (у випадку інтернет-сайту – гіперпосилання) на сторінку http://odarchuk.org

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com yandex.ru del.icio.us